Přeskočit na obsah

Jak nás podpořit ?

Je to jednoduché, přidejte se k nám :-).


Všechny naše akce se snažíme neustále zdokonalovat a rozšiřovat o aktivity jak pro děti, tak i pro dospělé. Přivítáme tedy jakékoli nabídky spolupráce a zejména nabídky sponzorství :-). Naše kreativita je totiž neomezená, ale bohužel naráží na omezený rozpočet …
Kromě finanční podpory uvítáme i podporu materiální, například ve formě odměn pro děti. Sháníme různé pastelky, hračky, omalovánky, pexesa, školní potřeby, sladkosti, dětskou kosmetiku, knížky, časopisy, ale i vhodné reklamní předměty apod. Upotřebíme jakékoli množství darů. Oplátkou Vám můžeme nabídnout uveřejnění loga mezi sponzory akce na webových stránkách, vyvěšení loga přímo v místě konání akce a případné umístění vašich propagačních materiálů.
Sháníme také dobrovolníky, kteří nám pomůžou při našich akcích, ať už přímo při jejich konání, nebo při přípravě, například s šitím kostýmů, výrobou dekorací apod.

Pokud se k nám chcete přidat, ozvěte se na pohadkoveputovanizelenci@gmail.com.

Můžete nás také podpořit libovolnou platbou na náš transparentní účet pomocí QR platby. Stačí načíst kód do mobilu a napsat libovolnou částku.

Děkujeme a těšíme na Vás!